PopisŽivotopis zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište ZAMĚŘOVAČ - PLZEŇ.
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, ŘP sk. B - aktivní řidič (výjezdy k zákazníkům), logické a technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav. NUTNÁ PRAXE V OBORU - zkušenosti v oblasti zaměřování stavebních otvorů.
Náplň práce: zaměření stavebních otvorů - plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, interiérových dveří, garážových vrat a jednotlivých doplňků. Jednání se zákazníky - zaměření, zpracování zakázky a příprava jednotlivých podkladů pro zpracování smluv. Technické poradenství zákazníkům.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkna Macek s.r.o., Plzeň, Šumavská 163/2, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

Okna Macek s.r.o.
  • Okna Macek s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • Telefon : +420 725 217 696
  • E-mail : prace@oknamacek.cz
  • Adresa : Okna Macek s.r.o., Plzeň, Šumavská 163/2, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

stavebních

zpracování

technické

jednotlivých

dveří

zaměření

plastových

dřevěných

hliníkových

oken