PopisPracoviště Kroměříž
- NÁPLŇ PRÁCE: kompletní administrativa dovozu/vývozu zboží (odpadů) + evidenčních listů, objedávky přeprav (kamiony, lodní kontejnery), uzavírání dodávek, kontrola a rozesílání faktur, evidence importů/exportů atd.
- POŽADAVKY: SŠ vzdělání, organizační schopnosti, rozvržení denních/ týdeních/ měsíčních úkolů, znalost AJ, nebo NJ podmínkou, znalost MS Office, vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost, flexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup
- NABÍZÍME: možnost profesního a platového růstu, prémie, vzdělávací kurzy, školení, PP na dobu určitou s možností prodloužení
- Přihláška do VŘ formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz
Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Večerka
  • Telefon : +420 777 776 355
  • E-mail : zdenek@kmkonsult.cz
  • Adresa : Kaplanova 2836/2a, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

životopisu

znalost

zodpovědný

růstu

platového

profesního

možnost

nabízíme

přístup

pracoviště