PopisMísto výkonu práce: Serafinova 337/4, Ostrava -Kunčice
1. kontakt e-mailem bestb@bestb.cz nebo telefonicky 515 210 417

Požadujeme: velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, milé a profesionální vystupování, uživatelská znalost PC, vč. práce na internetu, pracovitost, spolehlivost, pečlivost. Praxe v obchodní činnosti vítána.

Náplň práce: telefonická komunikace se zákazníky, vedení administrativní agendy.

Nabízíme: HPP na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou, zázemí stabilní společnosti, prémiové ohodnocení

Benefity: odměny

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBEST-AB, a.s. - Kunčice, Serafinova 337/4, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

BEST-AB, a.s.
  • BEST-AB, a.s.
  • Kontakt : Marta Sedláková
  • Telefon : +420 515 210 417
  • E-mail : bestb@bestb.cz
  • Adresa : BEST-AB, a.s. - Kunčice, Serafinova 337/4, Kunčice, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

práce

místo

hpp

činnosti

vítánanáplň

telefonická

komunikace

zákazníky

vedení

administrativní