Popismísto výkonu práce : Krnov
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Základní znalost práce na PC (Excel, Word), výhodou zkušenost s programem IS KARAT
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
- ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci a zázemí v prosperující společnosti
- příjemné pracovní prostřední
- možnost seberealizace a profesního rozvoje
- jednosměnný provoz
- nástup ihned

Náplň práce:
- práce se zákazníky
- objednávání náhradních dílů
- přijímání zboží
- kontrola přijímaného zboží a příjem do systému
- dokladová i fyzická evidence zboží
- expedice zboží
- fakturace zakázek
Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, 25 dní dovolené.
Hlásit se na e - mail : monika.simonkova@kres.cz
Z : 19.6.2019

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK R E S spol. s r. o., Cvilínská 325/7, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

K R E S spol. s r.o.
  • K R E S spol. s r.o.
  • Kontakt : Monika Šimonková
  • E-mail : monika.simonkova@kres.cz
  • Adresa : K R E S spol. s r. o., Cvilínská 325/7, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Klíčová slova

práce

místo

fyzická

práce práce

zákazníky objednávání

náhradních

dílů přijímání

zboží kontrola

přijímaného

zboží