PopisZAHRADNÍK / ZAHRADNICE
- PP na dobu určitou, po oboustranném zájmu je možné prodloužení na dobu neurčitou; nástup možný ihned
- Náplň práce: realizace zakázek v oboru péče o zeleň, sadové a parkové úpravy, výsadba okrasné zeleně, práce a obsluha zahradní mechanizace a další práce v přírodě
- Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, zvyšování kvalifikace, firemní benefity, finanční a profesní růst, roční odměny, osobní přístup, dny dovolené navíc apod
- Požadujeme:znalost rostlinného sortimentu, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolů, ŘP sk. B, T, E - výhodou, min. středoškolské vzdělání v oboru zahradnictví s maturitou
- Prosíme, zasílejte své životopisy na uvedenou emailovou adresu info@agroparkservis.cz, kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAgropark servis s.r.o. - provozovna, Zábědov, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-20T02:01:22

Společnost

Agropark servis s.r.o.
  • Agropark servis s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Švecová
  • Telefon : +420 732 974 254
  • E-mail : info@agroparkservis.cz
  • Adresa : Agropark servis s.r.o. - provozovna, Zábědov, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

práce

dobu

přístup

oboru

finanční

zahradník

zodpovědný

samostatnost

flexibilitu

časovou