PopisZpůsob hlášení uchazečů:
- e-mailem: info@abydos.cz
- telefonicky: 777 595 499, pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod. (Mgr. Gabriela Aumann)

Pracovní náplň:
- podpora vedení výrobního týmu
- kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
- provádění průběžné namátkové kontroly odvedené práce
- zaškolování nových zaměstnanců

Pracovní doba:
Po-Pá (5:30-14:00, 14:00-22:30).

Pracovní poměr se uzavírá na dobu 2 let, poté možné prodloužení pracovní smlouvy.

Požadavky:
- manuální zručnost
- pečlivost a odpovědný přístup k práci
- komunikační dovednosti
- ochotu pracovat v týmu
- praxi ve výrobní firmě
Výdou je průkaz řidiče VZV

Nabízíme:
- Zázemí stabilní české firmy s více jak 20letou tradicí, intenzivní adaptační program, práci v profesionálním
týmu, motivační finanční ohodnocení, měsíční prémie dle výsledků, bonusy, možnost kariérního růstu a
zvyšování kvalifikace. Systém firemních benefitů.

Zaměstnanecké výhody:
- systém firemních benefitů, např. stravování, doprava, program Zdraví, firemní akce

Místo výkonu práce:
Kynšperk nad Ohří, Zlatá 52
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAbydos s.r.o. 01, Zlatá 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

Abydos s.r.o.
  • Abydos s.r.o.
  • Kontakt : Gabriela Aumann
  • Telefon : +420 775 595 499
  • Adresa : Abydos s.r.o. 01, Zlatá 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Klíčová slova

pracovní

program

systém

týmu

firemních

způsob

intenzivní

finanční

motivační

profesionálním týmu