PopisPracoviště Benešov
Náplň práce: obsluha galvanické linky na povrchovou úpravu kovů.
Požadujeme: manuální zručnost, zájem o práci, spolehlivost.
Nabízíme: zaškolení, jednosměnný provoz 6,00-14,30hod., zázemí stabilní společnosti, dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity. Nástup možný dle dohody.
Pracoviště: Galvanovna Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

DBS-Die Besten Service, s.r.o.
  • DBS-Die Besten Service, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : DBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

pracoviště

informace

růstu

firemní

benefity

nástup

možný

dle

dohodypracoviště

galvanovna