Popispožadujeme:
- zkušenost se sponzoringem a PR publicitou výhodou
- zkušenost se zpracováním projektů a grantů výhodou
- dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce
- porozumění problematice financování sociálních služeb je výhodou
- pracovitost, kreativitu, spolehlivost, preciznost
- uživatelskou znalost práce na PC na velmi dobré úrovni (především Excel, Word, grafické programy)
- odolnost vůči stresu, ztotožnění s posláním Naděje, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- řidičské oprávnění typu B
Pracovní náplň:
- hledá finanční prostředky pro naplnění potřeb NADĚJE
- usiluje o posilování dobrého image NADĚJE v regionu,
- zpracovává statistické výkazy a jiné výstupy o své práci,
- vede evidenci
1. SPONZORING
- aktivně vyhledává možnosti sponzoringu komerčními subjekty
- připravuje materiály pro sponzory ( informační podklady, prezentace, zprávy apod.)
- zajišťuje kontakt se sponzory a "péči o sponzory"
- provádí přímé prezentace a informuje o činnostech NADĚJE a jejích projektech, na které žádá finanční prostředky ( v prostředí/firmě/sponzora)
2. PR A PUBLICITA
- podílí se na koncepci a plánování PR a publicity
- zajišťuje organizačně akce PR a publicity v regionu
- připravuje informační materiály a činnosti NADĚJE
Způsob prvního kontaktu zaměstanavatele: e-mailem.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNADĚJE, pracoviště Litoměřice, Chráněné bydlení, Dům Naděje, Pražská 992/14, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

NADĚJE
  • NADĚJE
  • Kontakt : Monika Slavíčková
  • E-mail : monika.slavickova@nadeje.cz
  • Adresa : NADĚJE, pracoviště Litoměřice, Chráněné bydlení, Dům Naděje, Pražská 992/14, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

naděje

regionu

prezentace

prostředky

finanční

připravuje

materiály

sponzory

informační

zajišťuje