PopisPřihlášky zasílat do 30.6.2019 na adresu FCH Pacov - NZDM Spirála, nám. Svobody 2, 395 01 Pacov nebo na e-mail: spirala@pacov.charita.cz, přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis, motivační dopis, dotazník pro výběrové řízení (dostupný na www.spiralapacov.cz).
Náplň práce: přímá práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 11 do 23 let - realizace volnočasových aktivit, preventivních aktivit, poskytování sociálního poradenství apod., řízení sociální služby, odpovědnost za poskytované služby, administrativa související s poskytovanými službami, zastupování zařízení i organizaci, bude dbát na dobré jméno organizace, zvyšování kvality a rozšiřování sociální služby (vytváření metodik, preventivních a dalších programů atd.).
Požadujeme: odpovídající vzdělání (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, řídíci schopnosti, komunikativnost, orientace na práci s lidmi, schopnost pracovat samostatně i v týmu, koncepční myšlení, organizační schopnosti, flexibilita, znalost práce na PC (Excel, Word, internet).
Nabízíme: možnost kreativní seberealizace, zaškolení, férový a přátelský kolektiv, další průběžné vzdělávání, pravidelnou supervizi, zajímavou a kreativní práci s dětmi a mladými lidmi, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFarní charita Pacov [092], nám. Svobody 2, 39501 Pacov Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

Farní charita Pacov
  • Farní charita Pacov
  • Kontakt : Michaela Strašíková
  • Telefon : +420 731 562 681
  • E-mail : spirala@pacov.charita.cz
  • Adresa : Farní charita Pacov [092], nám. Svobody 2, 39501 Pacov

Klíčová slova

lidmi

práce

služby

mladými

schopnosti

práci

dětmi

preventivních

řízení

sociální