PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky 7:00-14:30 po-pá
Náplň práce:
- pravidelné kontroly kotelen, výtahů, zdrojů chladu, záložních zdrojů, aj., se zápisem do provozních deníků - dle zadaného rozpisu
- proaktivní vyhledávání možných závad a jejich odstraňování
- běžná údržba budov dle zadaného denního plánu
Požadujeme:
- znalost v oboru instalatér a elektrikář - výhodou
- vyhl. 50 /par.6
- řidičský průkaz sk. B
- týmový hráč
- zodpovědnost a plnění zadaných úkolů
- manuální zručnost
Nabízíme:
- Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zajištění Multisportkarty
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěISS Facility Services s.r.o.-Plynárenská, Plynárenská, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-06-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Dušan Vítek
  • Telefon : +420 778 716 295
  • E-mail : Dusan.vitek@cz.issworld.com
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o.-Plynárenská, Plynárenská, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

příspěvek

dle

zadaného

kontakt

výhodou

vyhl

par6

řidičský

průkaz

týmový