Popisz: 20.6.2019
Požadavky: elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, selský rozum, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, vyhláška 50 výhodou
Náplň práce: přípravy, opravy a instalace nápojových a svačinových automatů (manuální i prostřednictvím PC)
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, rodinné prostředí, skvělý kolektiv.
Kontakt: Daniela Klosová, tel.: Po-Pá 8:00 - 15:00 č. 556 720 703, email: mixa@mixa.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMIXA VENDING s.r.o. - pracoviště Nový Jičín, Jugoslávská 1809/23, 741 01 Nový Jičín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

MIXA VENDING s.r.o.
  • MIXA VENDING s.r.o.
  • Kontakt : Daniela Klosová
  • Telefon : +420 556 720 703
  • Adresa : MIXA VENDING s.r.o. - pracoviště Nový Jičín, Jugoslávská 1809/23, 741 01 Nový Jičín 1

Klíčová slova

manuální

2062019 požadavky

stravenky

nápojových

svačinových

automatů

prostřednictvím

pc zaměstnanecké

výhody

rodinné