PopisCZ-ISCO: 41100 Všeobecní administrativní pracovníci
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
- Místo výkonu práce: Šimkova č.p. 1224/2b, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou nástup možný ihned
- Náplň práce: podpora zahraničních studentů, víza, ubytování, řešení problémů
- Požadujeme: znalost anglického jazyka (plynně), dobrou znalost MS Office, pečlivost, zodpovědnost, dobrou pracovní morálku, důraz na týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, důslednost; zkušenost s prací v japonské nebo asijské firmě výhodou
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: minegishi@czech-medical.org
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCzech Medical Universities, odštěpný závod v Brně - HK, Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně
  • Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně
  • Kontakt : Eri Minegishi
  • E-mail : minegishi@czech-medical.org
  • Adresa : Czech Medical Universities, odštěpný závod v Brně - HK, Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

znalost

dobrou

práce

časovou

plynně

office

pečlivost

zodpovědnost

pracovní

morálku