PopisNáplň práce :
jedná se o práci v potravinářské firmě ve dvou až třísměnném provozu + občasné víkendy
- příprava a seřízení strojů prostřednictvím malých, středních, ale i generálních oprav strojů a zařízení
- asistence při revizích
- identifikace závad a stanovení technologie oprav
- údržba a drobné opravárenské práce + zodpovědnost za jejich správnost
- pravidelná kontrola veškerého tech. vybavení

Požadujeme:
- VL v oboru, manuální zručnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova č.p. 2430/94, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně105 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T02:13:56

Společnost

Moravia Lacto a.s.
  • Moravia Lacto a.s.
  • Kontakt : Denisa Eckertová
  • Telefon : +420 567 584 232
  • E-mail : personalni@moravialacto.cz
  • Adresa : Jiráskova č.p. 2430/94, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

zodpovědnost

práce

strojů

správnost

stanovení

technologie

oprav

údržba

drobné

opravárenské