PopisPracovník příjmu zakázek

Náplň práce:
- příjem zakázky
- nastavení a realizace kompletního zpracování zakázky
- komunikace se zákazníkem
- komunikace se spolupracovníky při zpracování zakázky
- související úkoly v rámci obchodního oddělení

Kvalifikační požadavky:
- výborné komunikační schopnosti
- technické a organizační myšlení, samostatnost a pečlivost, smysl pro detail
- polygrafické vzdělání, případně praxe v oboru je výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost práce s počítačem
- základní znalost grafických programů, především Adobe
- anglický jazyk slovem i písmem (pokročilá znalost)
- německý jazyk výhodou

Předpokládaný nástup: 1.9.2019
Nástupní mzda: 27.000,- Kč
Benefity: příplatek na stravování / 5 týdnů dovolené /
příplatek na dopravu a věrnostní přípatek /
příspěvek na penzijní připojištění / příspěvek na životní připojištění

Pracoviště:
Ve Velazu 277, Statenice - Černý Vůl 252 62 / dostupné pražskou a další hromadnou dopravou /
možnost parkování osobního vozu přímo u budovy zaměstnavatele

Kontakt pro zaslání profesního životopisu:
PANFLEX, s.r.o.
Eva Nováková, personalista
mail: eva.novakova@panflex.cz
telefonní číslo 737 260 319 pouze pondělí až pátek / 7-14 hod. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPANFLEX, s.r.o., Ve Velazu 277, Statenice-Černý Vůl, PSČ 252 62 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od0000-00-00

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T07:54:06

  • PANFLEX, s.r.o.
  • Kontakt : Eva Nováková
  • Telefon : 737 260 319
  • E-mail : eva.novakova@panflex.cz
  • Adresa : PANFLEX, s.r.o., Ve Velazu 277, Statenice-Černý Vůl, PSČ 252 62

Klíčová slova

znalost

zakázky

jazyk

práce

příplatek

zpracování

komunikace

příspěvek

přípatek

statenice