PopisA11 z:21/6/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, s možností na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy škol. Pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:00 hod. a 14:00-22:00hod
Pracovní náplň:
- kompletace a finalizace výroby izolačních skel pro chladicí vitríny a podobné výrobky Požadujeme :
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, aktivní přístup k práci, flexibilitu
- technickou zdatnost (fyzicky náročnější práce) a schopnost čtení výkresové dokumentace
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- výpis z RT.
- praxe není podmínkou, zaučíme
Výhodou:
- praxe a vzdělání v technickém oboru.
Nabízíme :
- práci vhodnou i pro absolventy
- odpovídající platové ohodnocení + 10% - 40% prémie
- příspěvek na důchodové připojištění
- 2x ročně benefity ve formě Sodexo flexi pasů
- nástup možný ihned.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

prémie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně Sodexo flexi pasy

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGTB GROUP, s.r.o., pracoviště Staré Město, Na Baštici 350, Staré Město, 739 01 Baška Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

GTB GROUP, s.r.o.
  • GTB GROUP, s.r.o.
  • Kontakt : Roman Teper
  • Telefon : +420 558 442 319,733 640 467
  • E-mail : teperl@gtb.cz
  • Adresa : GTB GROUP, s.r.o., pracoviště Staré Město, Na Baštici 350, Staré Město, 739 01 Baška

Klíčová slova

dobu

ročně

absolventy

praxe

sodexo

flexi

příspěvek

práci

a11z2162019 pracovní