PopisA11 z:21/6/2019
Práce vhodná i pro absolventy škol. Pracovní doba 6:30-14:30 hod. nebo 12:30-20:30 hod.
Náplň práce:
- práce ve skladu, ruční vykládka pneumatik.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzická zdatnost), pracovitost podmínkou.
- výhodou VZV.
Nabízíme:
- docházková bonus 800 Kč, stravenky 65,- Kč/den, příspěvek na dovolenou a vánoce.
Kontaktní osoba p. Maráková, tel. 558 431 735 nebo zaslat životopis na email: administrator@lnyvision.com, lze chodit i osobně s životopisem na pracoviště na ul. Staroměstská 1077, Frýdek -Místek.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěL&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o. - prac. Frýdek-Místek [656], Staroměstská 1077, 73801 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Maráková
  • Telefon : +420 558 431 735(PO-PÁ8:00-14:00hod.)
  • E-mail : administrator@lnyvision.com
  • Adresa : L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o. - prac. Frýdek-Místek [656], Staroměstská 1077, 73801 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a11z2162019 práce

marákovátel

docházková

bonus

stravenky

kčden

příspěvek

dovolenou

vánoce kontaktní

osoba