PopisZaměstnavatel nemá zastoupení v Plzni.
Pracovní náplň:
budování distribuce výrobků společnosti MO a VO
rozvíjení obchodních vztahů ve svěřené oblasti
prodej formou objednávek přes aplikaci v tabletu
dohled nad platební morálkou
Požadujeme:
praxi minimálně dva roky, ideálně v prostředí elektro
řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
uživatelskou znalost práce na PC
trestní bezúhonnost
bydliště v uvedeném regionu
Nabízíme:
Progresivní finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
Osobní vozidlo, tablet, mobilní telefon
www.bateriecentrum.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBATERIE CENTRUM, s.r.o., Plzeňský kraj, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • E-mail : kariera@bateriecentrum.cz
  • Adresa : BATERIE CENTRUM, s.r.o., Plzeňský kraj, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

zaměstnavatel

bezúhonnost bydliště

oprávnění

skupiny

aktivní

řidič uživatelskou

znalost

práce

pc trestní

uvedeném