PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky
Pracovník/ce ostrahy - Brno
Náplň práce:
Pochůzková činnost
Vykazování nežádoucích osob
Kontrola obchodního domu
Poskytování informačního servisu zákazníkům
Požadavky:
Trestní bezúhonnost
Profesní kvalifikaci strážný (ochotu si zkoušku doplnit)
Chuť pracovat
Pozitivní přístup a myšlení - vše ostatní vás naučíme!
Nabízíme:
Možnost týdenních záloh na mzdu
Práce v centru města Brno, vynikající dopravní dostupnost
Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dlouhodobou brigádní spolupráci
Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
Zajímavý motivační program
Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
Možnost zajištění ubytovny
Práci ve společnosti, která je číslem 1 na trhu ve svém oboru
Pokud budete šikovní, dostanete prostor se dále realizovat, vzdělávat a můžeme nabídnout i vedoucí pozici

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMark2 Corporation Czech a.s.-Vaňkovka, Ve Vaňkovce 462/1, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Kontakt : Marek Pospíšil
  • Telefon : +420 800 111 112
  • E-mail : m.pospisil@m2c.eu
  • Adresa : Mark2 Corporation Czech a.s.-Vaňkovka, Ve Vaňkovce 462/1, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

kvalifikace možnost

poměr

dobu

neurčitou

dlouhodobou

brigádní

spolupráci kompletní

uniformu

příspěvek