PopisPro významnou logistickou společnost hledáme uchazeče na pozici "Manipulační dělník" v Českých Budějovicích.

Náplň práce : jedná se o jednoduché manipulační práce - přenášení přepravek, mytí, a podobně.

Požadujeme : pracovitost, spolehlivost, svědomitý a pečlivý přístup.

Nabízíme : HPP, odpovídající platové ohodnocení, práci v 1-3směnném provozu.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na email cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvést "Manipulacni delnik, kód C98595" Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o. - České Budějovice, České Budějovice Mzda minimálně14300 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-06-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T11:27:27

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavla Čiháková
  • Telefon : +420 608 822 658
  • E-mail : cvcb@bohemia-manscraft.cz
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - České Budějovice, České Budějovice

Klíčová slova

práce

významnou

zašlete

platové

ohodnocení

práci

13směnném

provozuv

případě

vašeho