PopisMísto výkonu práce: Na Rovince 918, Ostrava - Hrabová
1. kontakt e-mailem: isitavancova@a123systems.com

Vhodné i pro OZZ, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Co Vás čeká?
· Zajišťovat vedení týmu přibližně 15 pracovníků skladu (tým neustále roste)
· Organizace pracovišť skladu, čistění obalů, přebalování materiálu, oběh vratných obalů, odpadové hospodářství
· Řízení a kontrola FIFO
· Plánování lidských zdrojů a technických prostředků skladu
· Optimalizuje procesy interní logistiky s důrazem na flexibilitu a růst, systematické zvyšování produktivity a optimalizace interních procesů a kontroly
· Je zodpovědný za technický stav vybavení skladu a odpadové hospodářství
· Řídit externí sklad/sklady, popř. konsignační sklady/sklady dodavatelů
· Veškeré inventury, včetně WIP, vyhodnocení inventur, nápravná opatření pro manka a přebytky
· Veškeré vratky materiálu a reklamace s pohledu z fyzického stavu a ERP
· Manipulační technika a regály, revize, TK, servis, BOZP a PO, audity
· Oběh dokladů související s příjmem materiálu, expedicemi a celním řízením
· Příslušná komunikace v AJ související s výše uvedeným a příslušný reporting

Koho hledáme?
Komunikativní, samostatný, spolehlivý a zodpovědný pracovník s organizačními a řídícími schopnosti s nadáním motivovat, rozvíjet a objektivně hodnotit svůj tým
Má aktivní a praktické zkušenosti s "pozicovým" systémem skladů, využitím čárových kódů
Praktické zkušenosti s inventarizací skladů včetne celkového zajištění organizace inventur a řešení případných rozdílů
2 roky praxe u středně velké organizace na pozici vedoucího skladu nebo podobné pozice, zkušenost s vedením týmu ve skladu nebo výrobě
Znalost WMS a nástrojů MS Office podmínkou
Základní znalost anglického jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 dní dovolené navíc, bonusy Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Rovince 918, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

A123 Systems s.r.o.
  • A123 Systems s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Šitavancová
  • E-mail : isitavancova@a123systems.com
  • Adresa : Na Rovince 918, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

skladu

organizace

materiálu

obalů

zkušenosti

oběh

týmu

odpadové

veškeré

hospodářství