PopisPožadujeme: min. výuční list, pečlivost, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a pracovitost,
smysl pro pořádek a zodpovědnost, řidičské oprávnění skupiny B s praxí, nástup co nejdříve.
Nabízíme: po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity (příspěvek na ŽP), příspěvek na stravné, mobilní telefon, stabilní pracovní poměr v české společnosti na dobu neurčitou.
Náplň práce: řízení dodávky do 3,5t, závoz produktů po ČR, EU dle instrukcí.
Zaměstanecké výhody: stravenky, 2 dny dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění.
V případě zájmu pište na uvedený email.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

CHARVÁT Group s.r.o.
  • CHARVÁT Group s.r.o.
  • Kontakt : Martina Růžičková
  • E-mail : ruzickova@charvat-chs.cz
  • Adresa : Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice

Klíčová slova

příspěvek

požadujeme

závoz

poměr

české

společnosti

dobu

neurčitou náplň

práce

řízení