PopisMísto výkonu práce: Horní Jelení, K Dubu 711.

Náplň práce:
Sociální pracovník vede jednání se zájemci o službu, provádí sociální šetření, připravuje podklady pro uzavření smlouvy o poskytování sociální služby, plánuje průběh poskytování sociální služby – společně s uživateli individuálně plánuje, poskytuje základní sociální poradenství. Zajišťuje administrativu související s výkonem práce.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, VŠ);
- dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, empatii;
- schopnost pracovat v týmu i samostatně;
- ochotu k průběžnému vzdělávání;
- řidičský průkaz sk. B výhodou;
- praxe v oboru vítána.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody;
- odměna 22 000,- - 23 500,- Kč (po zkušební době);
- sick days, čtvrtletní finanční odměny,
- možnost odborného růstu a bezplatného vzdělávání;
- zázemí zavedené a velké neziskové organizace.

Životopisy zasílejte mailem na: katerina.filipova@skp-centrum.cz.

Do předmětu e-mailu piště: VŘ – Domov Simeon.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Kateřina Filipová, koordinátorka Domova Simeon, tel: 777 765 849
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSKP-CENTRUM, o.p.s. - provozovna VI, K Dubu 711, 533 74 Horní Jelení Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-21T17:22:55

Společnost

SKP-CENTRUM, o.p.s.
  • SKP-CENTRUM, o.p.s.
  • Kontakt : Kateřina Filipová
  • Telefon : +420 777 765 849
  • E-mail : katerina.filipova@skp.centrum.cz
  • Adresa : SKP-CENTRUM, o.p.s. - provozovna VI, K Dubu 711, 533 74 Horní Jelení

Klíčová slova

sociální

plánuje

služby

poskytování

dle

místo

odborného

odměny možnost

finanční

čtvrtletní