PopisPPC SPECIALISTA / PPC SPECIALISTKA - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu kontaktujte pí. Kožnarovou telefonicky od 8:00 do 14:00 hod. na č.: 735 756 767 nebo pište na e-mail: job@elnino.cz.
Hledáme kolegy, kteří mají povědomí o internetovém marketingu a opravdový zájem o tento obor.
Náplň práce:
správa PPC reklamního formátu Adwords a Sklik, analýza efektivity a reporting vedení společnosti, copywriting
Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání, dobrá znalost MS Office + internet, základní znalost angličtiny nebo němčiny, obchodní myšlení a vystupování, analytické myšlení, schopnost správně se jazykově vyjadřovat a psát srozumitelný text, spolehlivost, preciznost, samostatnost, odolnost vůči stresu, ochota učit se a pracovat v týmu
Výhodou:
praxe výhodou, ale šikovného absolventa dokážeme zaškolit, znalost systémů PPC výhodou (není podmínkou)
Nabízíme:
zázemí úspěšné společnosti v oboru, zaučení uchazeče v daném oboru (vhodné pro absolventy), zajímavou práci v marketingovém týmu, rozvoj dovedností a další vzdělávání (vč. jazykového kurzu), příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, 13. plat, výroční benefity, firemní akce)
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pozice vhodná i pro absolventy i pro občany EU. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěEl nino parfum, s.r.o., Pražská 1816, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

el nino parfum, s.r.o.
  • el nino parfum, s.r.o.
  • Kontakt : Dominka Kožnarová
  • Telefon : +420 493 655 593
  • E-mail : job@elnino.cz
  • Adresa : El nino parfum, s.r.o., Pražská 1816, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

ppc

znalost

myšlení

výhodou

benefity

absolventy

oboru

společnosti

dovedností

rozvoj