PopisMísto výkonu práce: Ostrava- Poruba

Kontakt: e-mailem

Jsme etablovaná, moderní a stále rostoucí společnost v oblasti dětských produktů na západním trhu. Hledáme zkušeného teamového hráče na pozici IT Administrátor, kterému nabízíme zajímavou pracovní výzvu! Nutný je široký přehled a praktické zkušenosti se správou LINUXových serverů, případně BSD serverů, technologie Docker, a také pokročilé znalosti MS.

Náplň práce:
- správa software a hardware
- správa virtualizačního prostředí Xen/XCP-ng
- nasazení, monitoring a správa CentOS, Python, Raspberry PI, PostgreSQL, Solr, DNS, NGINX serverů a MS Windows
- správa přístupů v Active Directory a Azure Active Directory
- monitoring, správa a optimalizace sítí založených na TCP/IP
- správa softwarových nástrojů pro týmy vývoje a podpory (Docker, GitLab, Zammad, Nextcloud, Collabora, Jupyter, Office 365 a další)
- rozvoj - implementace nových technologií a přizpůsobování infrastruktury aktuálním potřebám společnosti
- podpora a údržba webových systémů SaaS (např. ERP) a Intranet (Foswiki)
- koncepční vývoj a údržba nových vnitropodnikových automatizovaných procesů
- podpora pro řešení zálohování (rsync, XSBack, Xen-Snapshots a další)
- podpora, údržba a monitoring Firewall, VPN, internetového přístupu a mail serverů (Zabbix, OPNSense, BSD PF)
- zajištění dostupnosti, podpora a správa client-devices, analýzy a řešení provozních poruch
- podpora a údržba CRM, DMS a Ticket system
- podpora a konfigurace IP telefonních ústředen a IP telefonních zařízení
- tvorba dokumentace
- úzká spolupráce s týmem vývoje a podpory

Požadujeme:
- ukončené vzdělání v oboru informatiky
- vynikající znalost operačních systémů Linux, macOS a BSD/Unix
- pokročilá znalost MS praktické zkušenosti s Docker technologií
- dobrá znalost správy databází, SQL a NoSQL (Elasticsearch, Solr)
- zkušenosti se síťovými technologiemi, TCP/IP
- zkušenosti s virtualizací (XenServer, XCP-ng)
- znalost obecných webových standardů – HTML5, CSS, JavaScript, Ajax
- znalost git
- zkušenost s programováním/bash scripting
- znalost jazyka Python výhodou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem
- samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost
- spolehlivost a cílevědomost
- týmová spolupráce a vlastní iniciativa
- ochota a připravenost cestovat do centrály v Německu

Nabízíme:
- nadprůměrné a motivující finanční ohodnocení
- 5 dní dovolené navíc
- stravenky
- práce s nejnovějšími technologiemi
- přístup a užívání nejnovější odborné literatury ve firemní knihovně
- možnost uplatnění vlastních nápadů a praktických zkušeností
- tvořivé a dynamické prostředí
- komplexní zaškolení a průběžné vzdělávání Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěByBoom Lorenz s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

ByBoom Lorenz s.r.o.
  • ByBoom Lorenz s.r.o.
  • Kontakt : Petr Lorenz
  • E-mail : jobs@byboom.cz
  • Adresa : ByBoom Lorenz s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

znalost

správa

podpora

zkušenosti

údržba

monitoring

serverů

docker

systémů

práce