PopisÚČETNÍ
- PP na dobu určitou do konce roku 2020, nástup možný ihned
- Náplň práce: samostatná práce při účtování v rozsahu cca 300 ks pokladních dokladů (100 ks přijatých faktur, 30 ks vydaných faktur/měsíčně), mzdová agenda 35 zaměstnanců
- Požadujeme: obecnou znalost problematiky vedení daňové/účetní evidence, znalost účtování a praxe v podvojném účetnictví a vedení mzdové agendy, znalost a praktická zkušenost s účetním software HELIOS RED
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, 1 rok v oboru
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail: vytlacil@ermo.cz nebo doručte na adresu sídla společnosti; vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru telefonicky po zhodnocení doručených životopisů Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěERMO, spol. s r.o., Na Střezině 694/1, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

ERMO spol. s r. o.
  • ERMO spol. s r. o.
  • Kontakt : Jiří Vytlačil
  • Telefon : +420 495 591 681,731 037 913
  • E-mail : vytlacil@ermo.cz
  • Adresa : ERMO, spol. s r.o., Na Střezině 694/1, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

znalost

účtování

práce

vedení

účetní

oboru

rok

odměny

peněžité

zvláštní