PopisNáplň práce: zpracování zákaznických objednávek a jejich zadávání do IS, objednávání materiálu, spolupráce při tvorbě plánu výroby, odbavování zásilek a vytváření plánu přeprav, aktualizace údajů o zásobách, o jejich pohybu, fakturace, evidence dodacích listů, spolupráce při zpracování reklamací, komunikce se zákazníkem.
Požadujeme: SOU nebo SŠ vzdělání, zkušenost na obdobné pozici, znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou), znalost AJ nebo NJ - komunikativní úroveň, organizační schopnosti, zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa.
Životopisy zasílejte na adresu: hana.rysova@sapril.cz, do předmětu uvádějte Logistik
Telefonní kontakt možný 7:00 - 15:30
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-22T02:19:51

Společnost

SAPRIL Morava s.r.o.
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Šťastníková
  • Telefon : +420 734 589 302
  • E-mail : lucie.stastnikova@saprilmorava.cz
  • Adresa : SAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

práce

zpracování

znalost

spolupráce

plánu

přesnost

pozici

office

sap

výhodou