PopisMísto výkonu práce: Střádalů 637/70, Ostrava - Kunčičky
1. kontakt e-mailem: prace@denip.cz

Pracovní náplň:
- sestavovací a montážní práce informačních panelů
- montážní a servisní výjezdy
- podpora koncovým uživatelům
- zpracovávání běžné obchodní agendy
- péče o nové a stávající klienty divize Denip/kiosk
- vytváření uživatelských manuálů
- sledování trhu a podíl na vytváření inovativních výrobků

Požadujeme:
- vyhlášku 50/1978 Sb. § 6, samostatnost, tvůrčí přístup, organizační schopnosti výhodou

Nabízíme:
- práce v malém kolektivu
- moderní a příjemné zázemí

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, stravenky, sportovní stravenky, firemní mobil, finanční bonusy, firemní akce

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDENIP, spol. s r.o., Ostrava - Kunčičky, Střádalů 637/70, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

DENIP, spol. s r.o.
  • DENIP, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Bernátková
  • Telefon : +420 599 524 711
  • E-mail : prace@denip.cz
  • Adresa : DENIP, spol. s r.o., Ostrava - Kunčičky, Střádalů 637/70, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

práce

vytváření

firemní

stravenky

montážní

výhodounabízíme

trhu

podíl

inovativních