PopisMísto pracoviště:
- Panenské Břežany, Hlavní 199

Prvotní kontakt:
- tel.: 602 100 666, všední den 10:00-15:00
- e-mail: hana.reader@orkla.cz

Upřesňující údaje:
Očekávání
- SŠ vzdělání odpovídající požadované pozici.
- Předchozí zkušenosti s vedením a řízením zaměstnanců, přirozenou autoritu.
- Odolnost vůči stresu a ochotu nadstandardního pracovního nasazení.
- Velmi dobré organizační schopnosti, týmovou spolupráci, zodpovědný přístup.
- Kladný vztah k výpočetní technice, znalost systému SAP výhodou.
- Místo výkonu práce: Hlavní 199, 250 70 Panenské Břežany
- Práci ve dvousměnném provozu. Pracovní směna je celkem 8 hodin (7,5 hodiny práce + 0,5 hodiny přestávka).
Náplň práce:
- Vede, hodnotí a motivuje podřízené zaměstnance a je odpovědná za realizaci cílů a programu kvality v určené oblasti.
- Je v součinnosti při organizaci chodu směny, tj. příprava a průběh nakládek podle podkladů od dispečera.
- Má odpovědnost za bezchybnou denní přejímku hotových výrobků, třídění, uskladnění a evidenci palet.
- Vede podřízené zaměstnance skladu ke správné kompletaci výrobků na palety.
- Zodpovídá za správné vedení veškeré předepsané skladové evidence v systému SAP.
- Ve spolupráci s mistrovou skladu kontroluje docházku podřízených zaměstnanců, zpracovává podklady pro výpočet mezd podřízených zaměstnanců.
- Aktivně se podílí na fyzických inventurách surovin, polotovarů, obalového materiálu a zásob hotových výrobků ve skladech.
- Má odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, požární ochrany, pořádku a čistoty v určené oblasti.
- Také je odpovědná za ochranu životního prostředí a společně s ostatními útvary provozovny spolupracuje na odpadovém hospodářství.
- Pracujeme ve směnách - 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAGRIMEX Vestec a.s. - Panenské Břežany, Hlavní 199, Panenské Břežany, 250 70 Odolena Voda Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

AGRIMEX Vestec a.s.
  • AGRIMEX Vestec a.s.
  • Kontakt : Hana Reader
  • Telefon : +420 602 100 666
  • E-mail : hana.reader@orkla.cz
  • Adresa : AGRIMEX Vestec a.s. - Panenské Břežany, Hlavní 199, Panenské Břežany, 250 70 Odolena Voda

Klíčová slova

práce

výrobků

místo

zaměstnance

systému

hodiny

vede

podřízené

oblasti

odpovědná