PopisMísto výkonu práce:
- Sluštice 95

Prvotní kontakt:
- e-mail: office@topstone.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
o starost o svěřené obchodní firmy, zajišťování servisu pro jejich pobočky, nabídka a propagace výrobků TOPSTONE, distribuce produktů TOPSTONE,
o vyhledávání nových velkoobchodních partnerů,
o vyhledávání zakázek,
o komunikace se zákazníky,
o technická pomoc zákazníkům.

Nabízíme:
o zajímavou práci na plný úvazek, možnost profesního růstu,
o pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení,
o provizní systém za plnění plánu a cílů,firemní benefity (stravenky, zdravotní volno, mobilní telefon,notebook, auto).

Požadujeme:
o SŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
o proaktivní přístup, aktivní znalost cizího jazyku výhodou,
o samostatnost, spolehlivost,
o komunikativnost a příjemné vystupování,
o časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, zdravotní volno
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSluštice č.p. 95, 250 84 Sibřina Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

TOPSTONE s.r.o.
  • TOPSTONE s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Malenovska
  • E-mail : office@topstone.cz
  • Adresa : Sluštice č.p. 95, 250 84 Sibřina

Klíčová slova

znalost

vyhledávání

aktivní

volno

zdravotní

stravenky

cílůfiremní

mobilní

benefity

plánu