PopisPožadujeme:
ŘP skupiny C nebo T - zaučíme, samostatnost, zodpovědnost a časová flexibilita.

Výhodou, ne podmínkou je:
vyučení v technickém oboru (strojní zámečník), praxe ve výrobě stavebních hmot, strojnický průkaz na čelní kolové nakladače, svářečský průkaz - autogen, elektro.

Náplň práce:
provoz, obsluha, údržba kolového nakladače, údržba technologie obalovny, údržba areálu obalovny

Nabízíme:
příspěvek na stravování, dovolenou navíc.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG Asfalt s.r.o. - Obalovna Vinařice, Na Horce 280, 273 07 Vinařice u Kladna Mzda minimálně32000 Kč Nastoupit od2019-06-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

STRABAG Asfalt s. r. o.
  • STRABAG Asfalt s. r. o.
  • Kontakt : Petr Beran
  • Telefon : +420 602 189 364
  • Adresa : STRABAG Asfalt s.r.o. - Obalovna Vinařice, Na Horce 280, 273 07 Vinařice u Kladna

Klíčová slova

údržba

průkaz

nakladače

svářečský

autogen

elektronáplň

práce provoz

obsluha

kolového

čelní