PopisNáplň práce:
Navigace vozidel na volná parkovací stání, Poskytování informací, Pochůzková činnost, Řešení problémů v rámci parkoviště, Komunikace s policií, 12hod. směny denní/noční
Nástup možný ihned
Požadavky:
Chuť pracovat, Výpis z RT
Nabízíme:
Dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP(částečný úvazek), Kompletní uniformu a příspěvek na obuv, Možnost profesního i platového růstu, Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace, Možnost zajištění ubytovny, Možnost týdenních výplat.
V případě zájmu volejte 800 111 112, nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMark2 Corporation Czech a.s. OC Olympia, Srbická 464, Sobědruhy, 415 10 Teplice 10 Mzda minimálně93 Kč Mzda maximálně95 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Kontakt : Radka Jejkalová
  • Telefon : +420 800 111 112
  • E-mail : r.jejkalova@m2c.eu
  • Adresa : Mark2 Corporation Czech a.s. OC Olympia, Srbická 464, Sobědruhy, 415 10 Teplice 10

Klíčová slova

možnost

náplň

zkoušky

úvazek

kompletní

uniformu

příspěvek

obuv

profesního