PopisMÍSTO VÝKONU : náměstí Jana Palacha č.p. 80/3, Staré Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Hubičková Jana Ing., tel.: 251 098 264, e-mail: hubickova@vsup.cz

NÁPLŇ PRÁCE :

- PRAKTICKÉ VEDENÍ STUDENTŮ PŘI ŘEMESLNÉ A TECHNOLOGICKÉ ČÁSTI REALIZACE SEMESTRÁLNÍCH, KLAUZURNÍCH A ZÁVĚREČNÝCH PRACÍ PODLE ZADÁNÍ VEDENÍ ATELIÉRU
- SEZNAMOVÁNÍ STUDENTŮ SE VŠEMI ZPŮSOBY UMĚLECKOŘEMESLNÝCH DOVEDNOSTÍ V OBORU
- POMOC PŘI REALIZACI VÝTVARNÝCH STUDENTSKÝCH PROJEKTŮ, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ ATELIÉROVÉ VÝUKY
- SPOLUPRÁCE S PRACOVNÍKY V DALŠÍCH DÍLNÁCH UMPRUM NA PLNĚNÍ VÍCEOBOROVÝCH ÚKOLŮ
- ÚZKÁ SPOLUPRÁCE S VEDENÍM ATELIÉRU

POŽADAVKY :

- MIN. STŘEDNÍ ODSBORNÉ A VYŠŠÍ VZDĚLÁNÍ V OBLASTI TEXTILNÍ VÝROBY NEBO TEXTILNÍ TECHNOLOGIE
- ZNALOST TEXTILNÍCH ŘEMESLNÝCH TECHNIK
- PRAXE V OBORU MIN. 2 ROKY
- DOBRÁ ZNALOST GRAFICKÝCH PROGRAMŮ
- ZÁKLADNÍ ZNALOST AJ
- SCHOPNOST KOORDINOVAT A VÉST STUDENTSKÉ TÝMY VÝHODOU
- ZNALOST SOFTWARE PRO VYŠÍVACÍ STROJE TAJIMA TAKÉ VÝHODOU Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěnáměstí Jana Palacha 80/3, Staré Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

VYSOKÁ ŠKOLA UMĚLECKO-PRŮMYSLOVÁ
  • VYSOKÁ ŠKOLA UMĚLECKO-PRŮMYSLOVÁ
  • Kontakt : Jana Hubičková
  • Telefon : +420 251 098 264
  • E-mail : hubickova@vsup.cz
  • Adresa : náměstí Jana Palacha 80/3, Staré Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

znalost

spolupráce

jana

studentů

vedení

textilní

min

vyšší

technologie

výroby