PopisPRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- náplň práce: prodej zboží, míchání barev, zaskladnění zboží
-požadavky: min. vyučení, schopnost učit se novým věcem, pracovitost, zodpovědnost. Na pozici zaučíme. Pracovní doba: Po - Pá 7:00 - 17:00 hod., So 8:00 - 12:00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- zájemci se mohou hlásit osobně na pracovišti v Bystřici pod Hostýnem u paní Jitky Juráškové Po - Pá 7:00 - 17:00 hod., telefonicky na čísle 731 455 764, případně zaslat strukturovaný životopis na e-mail: bystrice@bcolor.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB COLOR s.r.o. - provozovna, Holešovská 48, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

B COLOR s.r.o.
  • B COLOR s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Jurášková
  • Telefon : +420 731 455 764
  • E-mail : bystrice@bcolor.cz
  • Adresa : B COLOR s.r.o. - provozovna, Holešovská 48, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Klíčová slova

hod

dobu

pracovní

rok

možností

prodloužení

neurčitou

zájemci

hlásit

osobně