PopisKontakt e-mailem nebo telefonicky 8:00-16:00 hod.
Požadavky:
Základní znalosti práce s PC, příjemné vystupování, rozhodnost, klidná povaha.
Náplň práce:
Komunikace s pacienty, objednávání pacientů (telefon, email)
Vyřizování dokumentace, vedení kartotéky, zhotovování OPG RTG snímků
Komunikace s laboratoří a dodavateli
Dezinfekce a sterilizace
Asistence při stomatolog. výkonech v případě absence některé ze sester
Komunikace s účtárnou, příprava podkladů a dokladů pro účetní, atd.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřenová 306/40, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

KukuDent s.r.o.
  • KukuDent s.r.o.
  • Kontakt : MDDr. Hana Kukačková
  • Telefon : +420 799 508 851
  • E-mail : info@kukudent.cz
  • Adresa : Křenová 306/40, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

případě

rtg

snímků komunikace

laboratoří

dodavateli dezinfekce

sterilizace asistence

stomatolog

výkonech

absence