PopisJedná se o Dohodu o provedení práce (130 Kč/hod)

Náplň práce:
Řízení motorového vozidla do hmotnosti 3500 kg
Rozvoz drobného materiálu dle stanovených standardů
Noční svoz vzorků z laboratorních pracovišť organizace, které jsou v různých krajích

Požadujeme:
Řidičský průkaz skupiny B, fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost, důslednost, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNoční provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kuchyňová
  • Telefon : +420 482 411 655
  • E-mail : katerina.kuchynova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

jedná

laboratorních

komunikativnost

odpovědnost

důslednost

bezúhonnost

trestní

zdatnost

fyzická

skupiny