Popisz: 24.6.2019
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností následné změny na dobu neurčitou

Požadavky: SO/ÚS - strojní zaměření. Dobrá pracovní morálka. Samostatnost a spolehlivost.

Pracovní náplň: Provádění údržbářských prací na technickém zařízení kotelen a domovních stanic (vodo - topo). Provádění běžných, středních oprav energetických zařízení, montážní a demontážní práce při opravách technologie, spolupráce při odstraňování akutních poruchových stavů technologických zařízení.

Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti. Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy/cílové/roční odměny. Nadstandardní zaměstnanecké benefity. Podpora profesního a jazykového vzdělávání.
Výhody dle platné Kolektivní smlouvy; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; příspěvek na stravování, firemní akce a další.

Kontakt: Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem na adresu: Veolia Energie ČR, a.s. Region Střední Morava, Ing. Petr Holub, Zborovská 823, 741 01 Nový Jičín.
Telefon: 724 439 565, E-mail: petr.holub@veolia.com

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVeolia Energie ČR, a.s., Region Střední Morava, Zborovská 823/65, 741 01 Nový Jičín 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

Veolia Energie ČR a.s.
  • Veolia Energie ČR a.s.
  • Kontakt : Holub Petr
  • Telefon : +420 724 439 565
  • E-mail : petr.holub@veolia.com
  • Adresa : Veolia Energie ČR, a.s., Region Střední Morava, Zborovská 823/65, 741 01 Nový Jičín 1

Klíčová slova

pracovní

dobu

zařízení

benefity

provádění

2462019 jedná

smlouvy

firemní

stravování

příspěvek