PopisKontakt pro uchazeče: emailem na info@naturdent.ortodoncie.cz

Náplň práce: asistence lékaři u křesla, samostatná práce u křesla, vstupní vyšetření pacientů, zápis do karet pacientů, objednávání pacientů a jejich zápis do systému.

Požadavky na uchazeče: předpokladem je ukončená střední zdravotnická škola. Pozitivní přístup a chuť pracovat s lidmi, komunikativnost, příjemné vystupování, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost podmínkou. Případná zkušenost v oboru je výhodou. Zaučení je samozřejmostí. Životopis zašlete na email: info@naturdent-ortodoncie.cz , na osobní pohovor přineste výpis z rejstříku trestů.

Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, další vzdělávání, možnost příspěvku na dovolenou, práce v příjemném prostředí a milém kolektivu, pracoviště je vybavené moderní technologií Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNATURDENT - ORTODONCIE s.r.o. - místo výkonu práce Zbuzkova 175/51, Zbuzkova 175/51, Vysočany, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T02:16:37

Společnost

NATURDENT - ORTODONCIE s.r.o.
  • NATURDENT - ORTODONCIE s.r.o.
  • Kontakt : Diana Laurichová
  • Telefon : +420 774 933 322
  • E-mail : info@naturdent-ortodoncie.cz
  • Adresa : NATURDENT - ORTODONCIE s.r.o. - místo výkonu práce Zbuzkova 175/51, Zbuzkova 175/51, Vysočany, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

práce

pacientů

uchazeče

křesla

zápis

kontakt

rejstříku

výpis

přineste

pohovor