PopisVÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- Náplň práce: pájení a kompletování našich výrobků pomocí drobného ručního nářadí, jednosměnný provoz, práce vsedě.
- Požadujeme: ukončené střední odborné vzdělání (vyučen), manuální zručnost, praxe na obdobné pozici výhodou.
- Nabízíme: 4 týdny dovolené, 6 dní sick days každý rok, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu pošlete svůj strukturovaný životopis na email kariera@hakel.cz, kontaktní osoba: Ing. Kravčíková Lenka. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 980, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-25T17:43:01

Společnost

HAKEL spol. s r.o.
  • HAKEL spol. s r.o.
  • Kontakt : Kravčíková
  • E-mail : kariera@hakel.cz
  • Adresa : Bratří Štefanů 980, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

dobu

příspěvek

výrobní

pozice

nabízíme

týdny

dovolené

dní

sick