PopisREFERENT/-KA EXPORTNÍHO A OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu určitou1 roku s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: administrativa, vyplňování tabulek pro řetězce, přijímání objednávek na exportním oddělení, vyřizování podkladů s tím spojené, komunikace v anglickém jazyce se zahraničními klienty, tvoření štítků, polepek, tabulek
- Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost k svěřeným úkolům, časovou flexibilitu, účast na veletrzích v zahraničí, znalost ruštiny výhodou
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: g.sejvlova@unioncosmetic.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUNION COSMETIC s.r.o. - provozovna Třebechovice pod Orebem, Za tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

UNION COSMETIC s.r.o.
  • UNION COSMETIC s.r.o.
  • Kontakt : Gabriela Šejvlová
  • E-mail : g.sejvlova@unioncosmetic.cz
  • Adresa : UNION COSMETIC s.r.o. - provozovna Třebechovice pod Orebem, Za tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Klíčová slova

referentka

zahraničí

polepek

tabulek

požadujeme

samostatnost

zodpovědnost

svěřeným

úkolům

časovou