PopisOBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ
- PP plný, na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Odpovědnost za udržení a růst výnosů a zisků v rámci přiděleného regionu prodejem výrobků/služeb stávajícím zákazníkům a získáváním nových obchodů, administrativa spojená s obchodní činností. Mapování a analýza trhu, spolupráce s ostatními odděleními firmy, prezentace společnosti.
- Požadujeme:německý jayzk slovem i písmem úroveň C1, anglický jazyk výhodou, řidičský průkaz skupiny B, výborné komunikativní schopnosti, časovou flexibilitu, předchozi zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Hledáme energického člověka s otevřenou myslí.
- Nabízíme: 25 dní dovolené, firemní vůz, flexibilní pracovní doba, profesionální růst
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: jana.bradlova@urbanalps.com Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUrbanAlps Czech s.r.o. HK Pražská, Pražská třída 901/145, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně36000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

UrbanAlps Czech s.r.o.
  • UrbanAlps Czech s.r.o.
  • Kontakt : Jana Brádlová
  • E-mail : jana.bradlova@urbanalps.com
  • Adresa : UrbanAlps Czech s.r.o. HK Pražská, Pražská třída 901/145, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

obchodní

výhodou

komunikativní

obdobné

zkušenosti

předchozi

flexibilitu

časovou

schopnosti

výborné