PopisPracovní poměr na dobu určitou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Nástup možný ihned.

Náplň práce: práce s manipulační technikou, manipulace se zbožím - fyzická náročnost.

Požadavky: spolehlivost, ochota, manuální zručnost.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, závodní stravování, 5 týdnů dovolené.

Kontakt: paní Jakešová Barbora, email: barbora.jakesova@veba.cz (pro zaslání životopisu). Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPAPILLONS a.s. - provozovna Broumov, Přadlácká 89, Velká Ves, 550 01 Broumov 1 Mzda minimálně14500 Kč Nastoupit od2019-06-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

PAPILLONS a.s.
  • PAPILLONS a.s.
  • Kontakt : Barbora Jakešová
  • E-mail : barbora.jakesova@veba.cz
  • Adresa : PAPILLONS a.s. - provozovna Broumov, Přadlácká 89, Velká Ves, 550 01 Broumov 1

Klíčová slova

práce

pracovní

závodní

výhody

příspěvek

životní

penzijní

připojištění

stravování

manuální