PopisÚDRŽBÁŘ/-KA BUDOV
Požadavky:
- min. SOU technického směru, praxe v oboru
- ŘP sk. B, ŘP sk.C výhodou, zkušenosti s údržbou budov, znalost stavebních prací, znalost vodoinstalace, manuální zručnost, spolehlivost
Náplň práce:
- údržbářské práce, jednoduché řemeslné práce při opravách a údržbě budov (např. údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce), instalatérské práce, systémy PPR, HT, montáž zařizovacích předmětů, drobné topenářské práce, stavební úpravy a opravy budov, údržba vodoinstalace, údržba kanalizace, vedení požadovaných evidencí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, Ž/P připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: Hertlová Barbora, tel.: 770 165 286, e-mail: prace@sutorglobal.com, osobně na adrese Kopisty 1, Most po telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKopisty 1, Starý Most 1, 434 01 Most 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

SUTOR Global s.r.o.
  • SUTOR Global s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Hertlová
  • Telefon : +420 770 165 286
  • E-mail : prace@sutorglobal.com
  • Adresa : Kopisty 1, Starý Most 1, 434 01 Most 1

Klíčová slova

práce

budov

údržbářské

vodoinstalace

údržba

znalost

zaměstnanecký

připojištění

stravenky

údržbářka