Popismísto výkonu práce: Minice 60, Žatec
Náplň práce:
Zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení (automatizovaná pracoviště)
Provádění preventivní a prediktivní údržby
Odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin
Navrhování technických řešení, modifikací a zlepšování
Požadavky:
Výuční list (vyučen v oboru elektro)
vyhláška 50 §5
Orientace v technické dokumentaci?
Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost?
Týmový hráč
Výhodou: Zkušenost v oblasti údržby z výrobního prostředí? Znalost hydrauliky, pneumatiky, mechaniky a elektromechanických systémů?
Znalost PLC, programování
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.Podpora v osobním rozvoji
Zajištění odborných školení v rámci pozice (PLC, automatizace aj.)
Zajímavé finanční ohodnocení.Závodní stravování
Příspěvek na dopravu.Dovolená nad rámec zákoníku práce.Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.Cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
kontakt: tel.: 775958236 od 8,00 do 16,30 hod, e-mail: Jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěHitachi Automotive Systems Czech, s.r.o., Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves, 438 01 Žatec 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-26T02:19:05

Společnost

Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.
  • Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Jindřiška Vlasáková
  • Telefon : +420 775 958 236
  • E-mail : jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
  • Adresa : Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o., Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves, 438 01 Žatec 1

Klíčová slova

plc

výrobního

místo

dobu

rámci

školení

odborných

rozvoji zajištění

osobním

neurčitoupodpora