PopisMísto výkonu práce: Libušská č.p. 313/104, Praha 4. Kontaktovat mailem pavel.zondra@mixa.cz
Požadavky: elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, selský rozum, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita, vyhláška 50 výhodou
Náplň práce: přípravy, opravy a instalace nápojových a svačinových automatů (manuální i prostřednictvím PC)
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, rodinné prostředí, firemní vozidlo, skvělý kolektiv Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMIXA VENDING s.r.o. Praha 4, Libušská 313/104, Písnice, 142 00 Praha 411 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

MIXA VENDING s.r.o.
  • MIXA VENDING s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Žondra
  • Telefon : +420 736 521 665
  • E-mail : pavel.zondra@mixa.cz
  • Adresa : MIXA VENDING s.r.o. Praha 4, Libušská 313/104, Písnice, 142 00 Praha 411

Klíčová slova

práce

manuální

místo

automatů

výhodou náplň

přípravy

opravy

instalace

nápojových

svačinových