PopisPožadujeme:
praxe v obsluze CNC soustruhu nebo frézky
vzdělání ve strojírenském oboru
orientace ve výkresové dokumentaci
technické myšlení, znalost obrábění
zodpovědnost, pečlivost, schopnost učit se
Náplň práce:
obsluha a manipulace s CNC strojem (soustruh, frézka), korekce, dolaďování
práce s výkresovou dokumentací
Nabízíme:
motivující platové podmínky, jednosměnný provoz, moderní prostředí, příjemný tým, závodní stravování, příspěvek na dopravu, nástup ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce Otrokovice

Benefity: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání,

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetiště 1887, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

ZLIN AIRCRAFT a.s.
  • ZLIN AIRCRAFT a.s.
  • Kontakt : Bc. Monika Odložilíková
  • Telefon : +420 577 120 807
  • E-mail : personalni@zlinaircraft.eu
  • Adresa : Letiště 1887, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

stravování

cnc

požadujeme praxe

ihned

moderní

prostředí

příjemný

tým

závodní

příspěvek