PopisMísto výkonu práce:
Bakovská č.p. 36
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: 721 976 762, e-mail: agentura@rapasol.cz nebo osobně: Bakovská 36, Kněžmost 9.7. a 16.7.2019 9-10 hod.

Náplň práce:
- obsluha vyfukovacího/vstřikovacího stroje dle pracovních postupů, práce na montážní lince apod.
- práce se záznamovou dokumentací

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
- ochota pracovat ve 3směnném provozu
- zdravotní způsobilost
- praxe na obdobné pozici výhodou

Zaměstnanecké výhody: zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na ubytování vč. zajištění ubytování a dopravy. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěRapasol CZ s.r.o.- pracoviště ve firmě Kautex Textron Bohemia spol. s r.o., Bakovská 36, 294 02 Kněžmost Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-26T02:19:05

Společnost

Rapasol CZ s.r.o.
  • Rapasol CZ s.r.o.
  • Kontakt : Radek Pažout
  • Telefon : +420 721 976 762
  • E-mail : agentura@rapasol.cz
  • Adresa : Rapasol CZ s.r.o.- pracoviště ve firmě Kautex Textron Bohemia spol. s r.o., Bakovská 36, 294 02 Kněžmost

Klíčová slova

ubytování

práce

místo

způsobilost

pečlivost

práci

ochota

pracovat

3směnném

provozu