PopisA16 z:26/6/2019
Zástup za nemocenskou a dovolenou a při zvýšené výrobě - ZEJMÉNA ŘÍJEN - PROSINEC. Převážně práce pondělí - pátek, výjimečně v sobotu.
Požadujeme:
- věk min. 18 let (práce ve třísměnném provozu).
Náplň práce:
- pomocné práci při výrobě, skládání krabiček, přebírání oříšků apod.
Nabízíme:
- 100 Kč/hod - ranní a odpolední směna, 110 Kč/hod - noční směna
- stravenky při odpracování směny v délce 7,5 hodiny.
Kontakt viz výše. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMARLENKA international s.r.o. - Lískovec, Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně110 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Adresa : MARLENKA international s.r.o. - Lískovec, Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

kčhod

výrobě

práce

a16z2662019 zástup

směna

přebírání

oříšků

apod nabízíme

ranní

odpolední