PopisPOTRUBÁŘ/-KA - ZÁMEČNÍK/-NICE
Požadavky:
- praxe v oboru 3 roky výhodou
- znalost výkresové dokumentace výhodou
- izometrie výhodou
- znalost přírubových spojů a technologických postupů montáže potrubí výhodou
Náplň práce:
- opravy přírubových spojů trub a armatur potrubí, prefabrikace potrubí a potrubních dílců, příprava svarových ploch, zajištění souososti potrubních dílů před svářením, výroba přípravků, montáž a demontáž potrubí, příprava uložení potrubí.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace
HLÁSIT SE: Hertlová Barbora, tel.: 770 165 286, e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, osobně po předchozí telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKopisty 1, Starý Most 1, 434 01 Most 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

SUTOR Global s.r.o.
  • SUTOR Global s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Hertlová
  • Telefon : +420 770 165 286
  • E-mail : prace@sutorglobal.com
  • Adresa : Kopisty 1, Starý Most 1, 434 01 Most 1

Klíčová slova

potrubí

výhodou

přírubových

potrubních

znalost

příprava

spojů

potrubářka

mobilní

zaměstnanecký