PopisNástup možný ihned. Životopis na email: umyto.prostejov@gmail.com. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Hlaváčková tel.: 602 203 041.
Požadujeme: pracovitost a zodpovědnost především, loajalitu, dochvilnost, týmového ducha, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz sk. B. Zkušenosti výhodou, ale rádi tě zaučíme.
Náplň práce: ruční čištění interiérů a exteriérů automobilů. Práce zahrnuje i jednání s klienty, kteří se k nám objednají.
Nabízíme zajímavé, motivační ohodnocení dle míry zkušeností a práci v moderním prostředí se špičkovým vybavením, možnost práce na HPP nebo DPP.
Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Pracoviště: Konečná 512, Držovice Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKonečná 512, 796 07 Držovice Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

ORCA FINE s.r.o.
  • ORCA FINE s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • Telefon : +420 602 203 041
  • E-mail : umyto.prostejov@gmail.com
  • Adresa : Konečná 512, 796 07 Držovice

Klíčová slova

práce

tel

zkušeností

exteriérů

automobilů

zahrnuje

jednání

klienty

objednajínabízíme

zajímavé