PopisTradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ŘEZNÍKA/ŘEZNICI do své prodejny ve Stodu (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Pracovní doba: PO - PÁ od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu, výroba polotovarů dle platných receptur společnosti, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality, čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář, nebo praxi s bouráním a opracováním masa, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, zručnost a pečlivost, zdravotní průkaz
Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní výkonnostní bonusy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, slevové poukázky na nákup zboží, lázně, zaškolení na prodejně, možnost práce i na DPP.
Telefonický kontakt od 8:00 do 18:00. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. ., Stod, Plzeňská 900, 333 01 Stod Mzda minimálně20400 Kč Mzda maximálně28400 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-27T02:18:42

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. ., Stod, Plzeňská 900, 333 01 Stod

Klíčová slova

zboží

společnosti

dodržování

dle

kontrola

práci

obsluha

masa

české

zodpovědný